Аналітики БЕБ України упередили розтрату 327 млн грн державних коштів

Аналітики Бюро економічної безпеки України упередили розтрату 327 млн грн державних коштів. Про це повідомляють на офіційному сайті Бюро економічної безпеки України.

У ході проведення інформаційно-аналітичної діяльності Бюро економічної безпеки України упередило розтрату 327 млн грн державних коштів під час закупівлі дизель-генераторів у Дніпрі.

«Службові особи одного з комунальних підприємств Дніпровської міської ради, яке є розпорядником бюджетних коштів, планували здійснити закупівлю дизель-генераторних установок за завищеними в середньому на 30% цінами. Загальна вартість закупівлі становила 327 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Аналітики БЕБ, на підставі виявлених передумов до нанесення шкоди економічній безпеці держави, направили рекомендаційний лист на адресу розпорядника бюджетних коштів. Комунальному підприємству було рекомендовано переглянути доцільність укладення відповідного договору, щоб упередити розтрату коштів.

Службові особи комунального підприємства відмовилися виділити кошти за укладеним договором. Таким чином аналітики БЕБ упередили ймовірні втрати бюджету у розмірі 327 млн грн.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.