Компанія Amazon скасувала комісію для українських підприємців на рік — Федоров

Компанія Amazon відмінила реферальну комісію для українських підприємців терміном на 1 рік. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Кілька місяців тому разом з Укрпоштою, агенцією Disqover Agency та Startup Ukraine звернулися до Amazon, щоб компанія полегшила умови для українського бізнесу, який попри війну, продовжує працювати, підтримуючи економіку країни. Amazon повністю скасував комісію для українських підприємців, які продають до ЄС та Великобританії Amazon», — зазначив він.

За його словами, підприємці України матимуть змогу активніше масштабуватися на європейський та світовий ринок та знаходити нових клієнтів.

«Це стане потужним поштовхом до популяризації України та нашого бізнесу за кордоном. Нові умови для українських підприємців — це перемога на економічному фронті. Дякую компанії за стійку та послідовну підтримку України. Amazon разом з Amazon Web Services надала нам потужності для зберігання бекапреєстрів, забезпечила підтримку на понад $35 млн та, зрештою, заслужено отримала Премію Миру від президента Володимира Зеленського», — написав міністр.

Фото з відкритих джерел.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.