Буча: заходи 9 травня

Альтенберзький вогонь миру і згуртованості європейців: як у Бучі відзначили 9 травня?

Сьогодні, 9 травня, у Бучанському Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного молилися за мир в Україні та за упокій душ загиблих Героїв, всіх невинно вбитих українців. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Провів молитву отець Андрій Галавін, разом із делегатами німецького міста-побратима Бучі – Бергіш-Гладбах, які нині з триденним візитом перебувають у Бучі. Під час молитви настоятелю храму передали світло миру, яке гості привезли з найстарішої церкви Бергіш Гладбаха.

«Альтенберзький вогонь поширюється людьми на знак миру та згуртованості по всій Європі. Передаємо його як символ, як провісник миру і в Україні. Щиро сподіваємося, що ця війна також скоро закінчиться і ми всі разом будемо жити у мирній Європі», – зазначив голова організації «Співпраця міст Бергіш-Гладбах – Буча» Франк Хааг.

Наразі 9 травня в Україні офіційно відзначають як Другий день пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та День Європи. Також Православна церква вшановує пам’ять священномученика Василія Амасійського, згадують воїнів, загиблих у Другій світовій війні, перенесення мощей святого Миколая (за григоріанським календарем).

Фото: скрін відео Бучанської міської ради.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.