Київська митниця затримала порушника

Алмази, рубіни та інші камені з Індії: Київська митниця засудила порушника з 44 кг ювелірки

Рішенням Солом’янського районного суду м. Києва у громадянина, який переміщував срібні ювелірні вироби з опалами/топазами/алмазами/рубінами/смарагдами та іншим камінням визнано винним у порушенні митних правил. Про це повідомляє Київська митниця.

«Київські митники зафіксували це правопорушення на «зеленому коридорі» в аеропорту «Бориспіль» ще до початку повномасштабної війни. Тоді авіапасажир, який повертався з Індії, мав при собі дві валізи з прикрасами, інкрустованими, крім вже перелічених, вельми фантазійними каменями – дендритовим агатом, кварцем волосатиком, необробленими астрофілітом, апатитом та хромдіопсидом і, не традиційними для ювелірних виробів, польовим шпатом та вапняком, які мають у цих прикрасах цікавий оптичний ефект. Крім прикрас, громадянин переміщував і фігурки трьох слонів зі сплаву срібла, інкрустовані коштовним та напівкоштовним камінням», – ідеться в повідомленні.

Під час експертизи було визначено, що загальна вартість ювелірних виробів становить 4,7 млн грн. На правопорушника накладено штраф, а вироби конфісковано в дохід держави. Тепер всі ці ювелірні вироби Київська митниця передає до Державного сховища дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України.

Фото: Київська митниця.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.