«Акт суцільного варварства щодо мирного населення»: голова Ржищівської громади оголосила збір на допомогу постраждалим через атаку рф

Сьогодні вночі, 22 березня, росіяни підступно атакували дронами Ржищів: унаслідок прямого влучання є загиблі, десятки поранених. Наразі оголошено благодійний збір для підтримки жителів, які фізично постраждали та зазнали втрат через ворожу атаку. Про це повідомляє голова Ржищівської міської територіальної громади Крістіна Чорненька.

«Це, безперечно, є актом суцільного варварства щодо мирного цивільного населення. Всі глибоко вражені цією трагедією. Від себе особисто та жителів громади висловлюю щирі слова співчуття всім, хто сьогодні втратив свої рідних чи близьких, друзів, знайомих чи колег. Ми з вами думками і молитвами, а пораненим зичимо якнайшвидшого одужання. До нашого міста надходять повідомлення та звернення з різних територіальних громад, благодійних фондів та організацій, у яких висловлені щирі слова співчуття та підтримки Ржищівській громаді, а також пропозиції дієвої допомоги всім постраждалим у цій трагедії. Тож ми не залишимось сам-на-сам зі своїм горем. Дякуємо всім, хто залучений до акцій допомоги, виконує рятівні роботи, висловлює слова підбадьорення, надсилає підтримку. Стійкості і сил нам всім пережити наслідки цих цинічних атак росії на наше місто», – ідеться в повідомленні.

У Ржищівському міському управлінні соціального захисту населення надається інформація щодо потреб для постраждалих та збору гуманітарної допомоги. Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (04573) 2 14 40, 097 045 80 26.

Також оголошено благодійний збір для підтримки жителів, які фізично постраждали та зазнали втрат:

5167 8032 5357 3385 Ощадбанк (Ржищівський гумштаб).

Фото: ДСНС.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.