Аеропорт «Бориспіль» проведе аудит за 1,5 мільйона гривень

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» планує в 2023 році провести огляд проміжної фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності, за 2022 рік; а також аудит річної фінансової звітності за 2022 рік. Про це стало відомо з оголошення на Prozorro.

 

10 березня «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» оголосив тендер на закупівлю послуг з аудиту фінансової звітності підприємства за 1 508 333 гривень. Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 20 березня, а сам аукціон має відбутися 21 березня.

 

Планується провести огляд проміжної фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності за 2022 рік. А також – аудит річної фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності за 2022 рік, підписання Звіту аудитора в електронному вигляді в системі фінансової звітності або іншому діючому програмному забезпеченні в складі фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному форматі (XBRL).

 

Аудит планується провести до кінця 2023 року.

 

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.