У Подільському районі Києва за ці вихідні виявили 140 порушників комендантської години та розкрили 29 злочинів

За результатами відпрацювання у Подільському районі Києва впродовж вихідних 24-26 березня, поліцейські задокументували близько 200 адміністративних правопорушень, встановили 6 осіб, які перебували в розшуку, розкрили 29 злочинів, виявили 140 порушників комендантської години. Про це повідомляє Поліція Києва.

«Співробітники Подільського управління поліції із залученням працівників столичного главку, спецпризначенців полку № 1 та № 2, а також у взаємодії із військовими комісаріатами та добровольчими формуваннями територіальних громад вихідними провели комплекс оперативно-розшукових та профілактичних заходів на території району. Аби не допустити вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, поліцейські у посиленому режимі патрулювали парки, сквери та інші місця масового скупчення громадян, перевіряли раніше судимих осіб, а також осіб, які перебувають під арештом. Крім того співробітники ювенальної превенції перевіряли заклади на предмет продажу неповнолітнім тютюнової та алкогольної продукції.

Також співробітниками кримінальної поліції та слідчими було проведено ряд обшуків за фактом незаконного зберігання та розповсюдження наркотичних речовин. Усі заборонені речовини були вилучені та відправлені на відповідні експертні дослідження», – ідеться в повідомленні.

Подібні відпрацювання триватимуть і надалі. Тож, правоохоронці закликають громадян відповідально відноситись до обмежень, пов’язаних із воєнним станом та сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.

Фото: Поліція Києва.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.