Мешканець Киівщини: ґвалтування 6-річної

5 років за ґвалтування 6-річної племінниці: мешканець Київщини все-таки сяде за ґрати

За принципової позиції ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури судом апеляційної інстанції залишено без змін вирок суду, яким чоловіка визнано винним у розбещенні 6-річної дитини (ч. 2 ст. 156 КК України). Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

«Прокурор у суді довів, що мешканець Обухівського району, проживаючи по сусідству з потерпілою, запрошував племінницю до себе додому під різними приводами. Там він неодноразово вчиняв розпусні дії відносно дівчинки. Після чого забороняв дитині будь-кому розповідати про це.

Суд першої інстанції визнав чоловіка винним в інкримінованому злочині та засудив до 5 років позбавлення волі. Вказаний вирок суду обвинувачений оскаржив в апеляційному порядку», – ідеться в повідомленні.

Заслухавши доводи сторін, Київський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу обвинуваченого, а покарання, призначене судом першої інстанції, без змін.

Крім того, ухвалено рішення про включення інформації про засудженого до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.