Кияни принесли 4 тисячі ялинок в пункти утилізації

З 4 до 31 січня кияни принесли до пунктів утилізації хвойних дерев 4000 новорічних ялин та сосен. Найбільше – мешканці Дарницького та Солом’янського районів. Про це інформує КМВА.

Кількість новорічних дерев цього року очікувано менша, ніж минулого. Так, у 2022-му кияни здали на переробку 8,5 тисяч новорічних дерев.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король зазначає, що на те є зрозумілі причини: багато хто просто відмовився ставити ялинки, бо війна – не час святкувати, хтось купив деревце у горщику, щоб потім висадити на вулиці, є чимало прихильників штучних прикрас.

«Попри все ми продовжуємо жити, працювати, думати про майбутнє, зокрема, й екологічне. Ті, хто все ж вирішив прикрасити оселі на свята живими деревами, потім принесли їх на утилізацію. Подрібнені на щепу ялинки й сосни стануть мульчею для інших хвойних рослин у парках та скверах столиці. Це допоможе захистити ґрунт взимку від морозів, а влітку підтримувати берегти водний баланс за спекотної погоди», – розповів Олексій Король.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.