Джерело:

3 Бер, 20:58

83

30 каналів та 1600 учасників ПВК «Редан» уже виявили на Київщині

У Київській області зареєстровано 30 каналів щодо нового небезпечного молодіжного руху – це групи, що стосуються прихильників «Редану» й «АнтиРедану». Про це повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов в етері телеканалу «Еспресо».

«Ми будемо давати публічну інформацію, які канали існують, у яких місцях. Як правило, це – Біла Церква, Вишгород, Бориспіль, Бровари – тобто, великі міста нашої області. Ми розуміємо, що це все – ІПСО рф, з метою дестабілізувати криміногенну ситуацію. Тому ми, звичайно, проводимо спеціальні кримінологічні профілактичні заходи, які не дозволяють скоювати різні правопорушення. Практично по всіх навчальних закладах країни вже проведена робота з молоддю. Підключені вчителі, керівники військових адміністрацій», – ідеться в повідомленні.

Також Андрій Нєбитов зазначив, що станом на сьогодні, поліцейські нарахували вже близько 1 600 учасників цих груп в області. І здебільшого це школярі, яким від 12 до 17 років. Щодо гендерного поділу серед «реданців» фактично порівну і дівчат, і хлопців.

До заходів протидії руху долучені різні підрозділи поліції: кіберполіція, патрульна та кримінальна поліція і ювенальна превенція.

Фото: соцмережі.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.