гороскоп на тиждень

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 травня

Якщо квітень був під гаслом «все або нічого», було багато вогняної енергетики, оцінок «добре-погано», «чорне-біле», то травень — динамічний, але неоднорідний місяць, в якому точно буде більше прийняття і жорсткі концепції будуть згладжуватися, піддаватися сумнівам.

Тиждень не стабільний за енергетикою, може відчуватися хиткість у тому, що ми вважали міцним і надійним.

Найважливіші ініціативи плануємо на кінець тижня. Неділя — один із найгармонійніших днів.

Тренди Юпітер-Плутон + Марс-Юпітер (довгі тренди — триматимуться весь травень)

З новими силами підіймаються теми совісті, цілей і цінностей, проходить перевірку на силу наша внутрішня мораль і навігація у власному житті.

Мінус періоду — буде багато ситуацій, де люди, прикриваючись мораллю і совістю, будуть просувати чи пропонувати не дуже екологічні речі, знецінювати і ображати інших. Може бути новий стрибок ІПСО і пропаганди, тому дуже ретельно перевіряємо джерела інформації, не ведемось на пафос і заклики до моралі (де цих закликів найбільше — там буде і найбільше кривини), фільтруємо те, що чуємо від людей, не даємо моралістам і оцінникам присідати нам на вухо.

Актуалізується тема переїздів-переміщень, особливо планових. Всі різкі рішення про зміну локації можуть критися не в потребі змінити місце проживання, а в потребі певного нового масштабу і рішень, які легше всього здійснити через таку дію. Проаналізуйте це уважніше для себе.

В цілому це хороший період, щоб пробити певну скляну стелю, яка вже давить, вирватися із застою, як на внутрішньому рівні, так і на рівні відчуттів. Відпустити старі страхи, сумніви, звички, кардинально змінювати відношення до болючих тем, передивитись вектор своїх цілей.

А якщо дуже хочеться протягом цього періоду когось «врятувати», розказати іншим, що робити, дати вектор, то краще ці поради адресувати собі (бо іншими буде сприйматися все одно криво).

Невисловлене дуже круто зливати в спортивні навантаження і прокрикувати, або виписувати/записувати себе на відео.

Поради по цілепокладанню з минулого тижня — в силі.

Перестаємо вести боротьбу з повітряними млинами і ставити всі свої сили в одну ініціативу, бо там буде накопичуватись надлишковий потенціал. Видихаємо і стаємо в позицію наглядача, щоб по-новому оцінити розподілення своїх ресурсів і сил.

Тренд Ретромеркурій в зʼєднанні з Сонцем-Ураном:

Активні теми інтелекту, прогнозування, аналітики, планування.

Хороший період, щоб обдумати нові ідеї, переписати по-новому старі інфопродукти, брати інтелектуальні виклики, щоб придумати щось нове.

Проте втілювати і анонсувати назагал ці вигадки краще вже після 15 травня, після періоду ретромеркурія, не дуже вдалі ідеї відпадуть, а залишаться тільки діаманти вашої фантазії.

Тренд Венера-Нептун:

Тема вибору і фінансів цього тижня розмивається, буде бажання потратити більше на фоні щедрості, жалості до когось, або просто емоційного приливу.

Більше звичайного шансів попасти на шахраїв чи задонатити ненадійним людям.

У сфері стосунків також будуть фонити емоційні гойдалки, в кращому випадку — більше ніжності і романтики, в гіршому — ілюзії, брехня і конфлікти через не розуміння емоцій один одного.

Важливо витримувати паузу, якщо щось підіймається, аналізувати ситуацію, або заручитися підтримкою більш раціональних подруг/родичів, які можуть вас остудити і заземлити.

  • Робимо ставку на свій стан і максимально на позитив: танці, йога, більше музики, аудіоекскурсії містом, музеї, можна влаштувати собі марафон кіно, особливо чогось романтичного/фантастичного/приємного. Малюємо, оформлюємо, декоруємо. У вільний час відволікаємось майстер-класами нового макіяжу/зачісок на ютуб.
  • Купуємо квіти додому, садимо мікрогрін, пересаджуємо вазони, у кого є дачі — можна вже порпатися в землі там.
  • Знімаємо відео, більше фотографуємо, виходимо на публіку в новому зовнішньому образі/амплуа.
  • Купувати цього тижня краще те, що вже було заплановане раніше, покупки на емоціях — не найкраща ідея. Але буде в тему поповнити запаси косметики, доглядових засобів і якихсь штук для творчості.
  • Користуємось безпечними доставками, післяплатами, звертаємо увагу на те, що саме проплачуємо, щоб не було помилок.