13 березня у Броварах відкриють «Містечко миру»

13 березня на Майдані Свободи у Броварах урочисто відкриють «Містечко миру» (Peace Village). Це Пункт Незламності та громадський простір, спроєктований архітектором Маріо Кучінелла та подарований Броварам Європейським Рухом Ненасильницьких Дій (MEAN) разом із пулом італійських компаній. Про це повідомили на сайті Броварської РВА.

З українського боку проєкт впроваджував Міжнародний благодійний фонд Сергія Малика «Вільний дух України» та Київський міський автомотоклуб за підтримки Броварської районної державної адміністрації Київської області та Броварської міської ради.

На урочистий захід завітають голова Броварської РДА Володимир Майбоженко, міський голова Ігор Сапожко, а також представники MEAN й італійських компаній, які фінансували проєкт.

«Містечко миру» (Peace Village) – це комплекс споруд площею  300 кв.м. У ньому можна буде проводити навчання дітей та зустрічізаряджати акумулятори телефонів або планшетів, зігрітися чи отримати іншу необхідну допомогу. «Містечко» обладнане двома печами, звичайним генератором, подарованим компанією Base Italia, та 16 мінісонячними генераторами.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.