10 тисяч доларів неіснуючого боргу: на Київщині судитимуть осіб, що вимагали гроші від приватних підприємців

На Київщині судитимуть трьох осіб, які вимагали гроші від приватних підприємців, повідомляє Київська обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Київської обласної й Броварської окружної прокуратур до суду скеровано обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Київщини за фактом вимагання грошових коштів від приватних підприємців за попередньою змовою групою осіб, поєднаного з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 189 КК України).

Розслідування встановило, що троє мешканців Київської області, які відносять себе до кримінального кола, вимагали від приватних підприємців Переяслава неіснуючий борг. Підозрювані, погрожуючи потерпілим та членам їх родин фізичною розправою і вбивством, застосовували до потерпілих фізичну силу, та пред’явили підприємцям вимогу про необхідність сплатити їм 10 тисяч доларів.

Досудове розслідування здійснювалося слідчим управлінням ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.