1 вересня в Ірпінській громаді розпочали навчання десять шкіл

1 вересня в Ірпінській громаді розпочали навчання десять шкіл: дві – очно, 8 – дистанційно. Про це повідомляє Ірпінська міська рада у своєму Telegram-каналі.

Зокрема, очна форма навчання школярів розпочалася в Ірпінській СЗОШ №1 I-III ст. художнього профілю №1 ім. А. С.Макаренка та Ірпінській ЗОШ І-III ст. №17.

5 вересня до навчання також повернуться учні Козинцівської гімназії. Першокласники, які зараховані до Ірпінського ліцею №3, навчатимуться очно на базі Ірпінської ЗОШ №1.

Наразі розглядається питання стосовно навчання дітей 2-11 класів даного ліцею в очному режимі на базі інших навчальних закладів Ірпінської громади.

Упродовж наступних двох тижнів планують відкрити ще:

  • Ірпінську СЗОШ І-III ст. №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) ім. Заріфи Алієвої
  • Михайлівсько-Рубежівський заклад загальної середньої освіти І-III ст.
  • НВО «Освіта»
  • НВО «ІЛІТ».

Поки що в даних закладах освіти завершуються роботи по облаштуванню укриттів.

З 1 жовтня повернуться на очне навчання учні Ірпінської СЗОШ І-III ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2, де тривають роботи по заміні вікон та ремонту даху.

Також разом з ними вийдуть на навчання і вихованці Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України, де тривають роботи по заміні вікон та облаштуванню укриття.

Фото: Ірпінська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.