author-img
Автор

Валерій Пекар, підприємець, викладач бізнес-шкіл

19 Гру, 16:56

392

Те, що не подобається нам у наших лідерах, лише віддзеркалює ті якості, що ми маємо побачити і змінити в собі

Президент сьогодні є не лише усобленням українського суспільства та його кращих рис у протистоянні з агресором, а й каналом, через який українське суспільство впливає на світ.

І так, я вмію розрізняти Зеленського — лідера національного спротиву, голос українського народу на міжнародній арені, світовий символ нашої незламності. І Зеленського, який покриває корупціонерів, плагіаторів та шахраїв, руйнує інституції там, де треба їх будувати, і мутить складні схеми, аби не допустити верховенства права. Зараз мене закидають помідорами з двох сторін прихильники чорно-білих пласких картинок. Але я звик оцінювати не людей, а вчинки.

І водночас я пам’ятаю, що сказав Єгуда Берґ: «Те, що не подобається нам у наших лідерах, лише віддзеркалює ті якості, які ми повинні побачити і змінити в собі». Бо це ж мудрий і незламний український народ відважно дає відсіч агресорові, перемагає другу армію світу, цілодобово волонтерить, виявляє неймовірну стійкість під ракетними атаками, вчить весь світ сміливо захищати цінності, толерує корупцію й плагіат, прагне мати кума-«рішалу», зневажає правила й інституції, підозірливо ставиться до підприємництва й інновацій та сподівається, що Америка з Європою сплатять наші рахунки.

Все в порядку. Це становлення нації, пані та панове.